22. juunil toimus Alexela Kontserdimajas Sisekaitseakadeemia lõpuaktus. Sisekaitseakadeemia kolledžite juhid ja sisejulgeoleku instituudi juhataja andsid üle magistri- ja kõrghariduse diplomid ning kutseõppe lõputunnistused uutele siseturvalisuse valdkonna ametnikele. Kokku sai diplomi 33 vanglateenistujast lõpetajat.
    • Jaga

„Mina ja kogu Eesti tänab teid, et olete leidnud sisemist tugevust ning astunud julge sammu ja valinud endale eriala, mis muudab kõikide inimeste elu Eestimaal ning tagab meie riigi püsimise. Uskuge, see on midagi erilist," sõnas rektor Kuno Tammearu oma kõnes lõpetajatele.

Korrektsiooni eriala lõpetas tänavu 13 õppurit, neist viis cum laude. Vanglaametniku eriala lõpetas 20 õppurit, neist seitse lõpetas kiitusega. Täname ja tunnustame kõiki lõpetajaid pühendumuse eest!

Veel 1. juulini kestab Sisekaitseakadeemias uute õppurite vastuvõtt ning kõik, kes soovivad siseturvalisuse valdkonnas karjääri alustada või seda edendada, on oodatud kandideerima! Vastuvõtu lisainfo on leitav Sisekaitseakadeemia kodulehelt.

Alina Poduškina