Tallinna vangla direktor Hannes Liivak pälvis Valgetähe IV klassi teenetemärgi

23.02.2024 | 13:02

Tallinna vangla direktor Hannes Liivak pälvis olulise panuse eest riigi sisejulgeolekusse panustamisel Eesti Vabariigi 106. aastapäeva eel president Alar Kariselt Valgetähe IV klassi teenetemärgi.
    • Jaga

„Pean riiklikult kõrget tunnustust kogu teenistuse panuseks. Mul on siiralt hea meel, et vanglateenistust on märgatud. Oleme arendanud koos mitmekümne aasta vältel välja teenistuse, mille üle saab uhke olla. Oleme kõrge usaldusväärsusega sisejulgeolekuasutus,“ räägib Hannes Liivak suure tänutundega omistatud kõrgest tunnustusest.

Hannes Liivak on erinevatel ametikohtadel töötades panustanud pikaaegselt ja märkimisväärselt vanglateenistuse arengusse ja riigi sisejulgeolu tagamisse. Äsja täitus tal 30 aastat laitmatut teenistust, mille eest pälvis ta ka vanglaametniku teenistusmedali.

Ta on olnud varasemalt direktor Harku vanglas, juhtinud vanglateenistuse kolledžit ning osalenud ekspertmissioonidel Gruusia, Moldova ja Kosovo vanglaametnike väljaõppesüsteemi arendamisel. Alates 2016. aastast juhib Hannes Tallinna vanglat.