Justiitsministeeriumi vanglate osakond

Justiitsministeeriumi koosseisu kuuluv vanglate osakond on Eesti vanglateenistuse keskasutus, mis juhib ja arendab vanglate tööd. Osakonda juhib justiitsministeeriumi asekantsler vanglate alal ning selles on kolm talitust, kes koordineerivad teenistuse ülest töökorraldust kõigist tegevusvaldkondades.

Justiitsministeeriumi vanglate osakonna üldkontaktid

aadress: Jaama 7, Jõhvi, 41533
telefon: 620 8271
meil: vosekretar@just.ee

Kontaktid

Vanglate valdkond
asekantsler
Rait.Kuuse@just.ee
Vanglate osakond
arendusjuht
evelin.stamm@just.ee
IT juht
Priit.Post@just.ee
kommunikatsioonispetsialist
alina.poduskina@just.ee
nõunik
Kadri.Margus@just.ee
nõunik
keili.kondike@just.ee
nõunik
Tiina.Unuks@just.ee
sekretär-asjaajaja
Jane.Paumere@just.ee
620 8271
Karistuse täideviimise talitus
juhataja
Taavi.Siru@just.ee
nõunik
Alvar.Prints@just.ee
nõunik
Argo.Kruusmaa@just.ee
nõunik
Elen.Tisler@just.ee
nõunik
Helen.Tonise@just.ee
nõunik
helina.kasvandik@just.ee
nõunik
sandra.bork-kool@just.ee
Taasühiskonnastamise talitus
juhataja
Merike.Sirendi@just.ee
nõunik
Anu.Moldri@just.ee
nõunik
Greete.Jalast@just.ee
nõunik
Karis.Paumets@just.ee
nõunik
keitlin.rani@just.ee
nõunik
maarja.kerner-ader@just.ee
nõunik
mariel.manniste@just.ee
projektijuht
emma.bachmann@just.ee
Sisekontrolli talitus
juhataja
Diana.Kommus@just.ee
sisekontrolör
Gea.Roost@just.ee

Viimati uuendatud: 19.12.2023